Facebook

Fotovoltaická elektráreň

Fotovoltaické panely viac >
Fotovoltaická elektráreň: fotovoltaický panelVysokovýkonné a trvanlivé články, ktoré vyrábajú elektrickú energiu zo slnečného žiarenia.

Nami používané fotovoltaické panely sú vyrábané na báze sklo-fóliovej technológie. Fotovoltaické panely sa vyznačujú vysokými výrobnými štandardami, nízkou odchýlkou tolerancie výkonu a dlhou životnosťou. Veľmi odolné solárne sklo a torzná tuhosť rámu sú zárukou vysokej stability modulov a zabezpečujú, že vaša fotovoltaická elektráreň bude fungovať efektívne.

Záruky výrobcu

  • 25 rokov na výkon fotovoltaických modulov (na výkon 90% prvých 10 rokov a výkon 80% ďalších 15 rokov)
  • 10 rokov na vyhotovenie panelu (rám modulu, elektronické súčasti a kabeláž)
  • Životnosť je minimálne 30 rokov
Nosné konštrukcie viac >

Fotovoltaická elektráreň vyžaduje spoľahlivý montážny systém pre jednoduchú a bezpečnú inštaláciu fotovoltaických panelov na každý druh strechy.

Montážny systém vyvinutý na základe dlhoročných skúseností sa vyznačuje perfektnou statikou, bezproblémovým vzhľadom a dlhou životnosťou. Celohliníková konštrukcia kombinovaná s ušľachtilou oceľou zaručuje odolnosť voči korózii aj poveternostným vplyvom. Je použiteľná na akýkoľvek druh krytiny a sklon strechy či už ide o strechu šiknú, plochú alebo oblúkovú, so šindľom, škridlou, fóliou, či trapézovým plechom.

Fotovoltaická elektráreň: montážny systém

Meniče viac >

Zariadenia na konverziu jednosmernej elektrickej energie vyrobenej fotovoltaickými panelmi na striedavú, používanú bežne v sieti.

Ponúkame široké spektrum jednofázových a trojfázových meničov pre inštaláciu ako malých, tak aj veľkých slnečných elektrární. Všetky  prístroje sa vyznačujú vysokým stupňom účinnosti. Montované meniče majú stupeň ochrany IP 65 do vonkajšieho prostredia.

Fotovoltaická elektráreň: menič

Monitorovací systém viac >

Zabezpečuje dohľad nad výkonom elektrárne a tiež ponúka informácie o aktuálnom stave slnečnej elektrárne a archiváciu dát.

S pripojením na internet umožňuje sledovať výkon slnečnej elektrárne online. Jednoduchým prístupom do archívu získavate prehľad o celej histórii výkonu a produktivite. Zároveň upozorní, ak by vaša fotovoltaická elektráreň vykazovala prípadný neobvyklý stav.

Fotovoltaická elektráreň: monitorovací systém

Ako zabezpečiť, aby fotovoltaika fungovala aj na streche vašej nehnuteľnosti? Prečítajte si otázky a odpovede v sekcii fotovoltaika.