Máme skúsenosti.

Navrhneme a vybudujeme vám fotovoltaickú elektráreň na každej streche presne podľa vašich požiadaviek. Fotovoltaickými elektrárňami sme sa zaoberali už od samých začiatkov podpory fotovoltaiky na nemeckom a českom trhu a následne aj na Slovensku. Zrealizovali a podieľali sme sa na výstavbe 76 slnečných elektrárni o celkovom výkone 35.000 kW

Poskytujeme komplexnú dodávku služieb a servisu

Nemusíte sa o nič starať, nič vybavovať a môžete sa ďalej venovať svojej práci, pretože všetko potrebné vybavíme za vás. Ponúkame:

  • odborné poradenstvo pre návrh fotovoltaickej elektrárne
  • administratívne služby pre vybavenie povolení
  • samotnú inštaláciu a sprevádzkovanie fotovoltaickej elektrárne
  • následný záručný a pozáručný servis
  • zabezpečenie všetkých administratívnych úkonov počas prevádzky fotovoltaickej elektrárne

Zaručujeme kvalitu za rozumné peniaze.

fotovoltaická elektráreň je zariadenie so životnosťou minimálne 30 rokov. O to viac je dôležité mať ju profesionálne zostavenú a z kvalitných komponentov. Fotovoltaická elektráreň od nás je vyskladaná z komponentov od overených a renomovaných výrobcov s jednoznačnými zárukami. Je samozrejmosťou, že dodržiavame sľúbené termíny a maximálne ich skracujeme.

Administratívu vybavíme za Vás. Podklady pre získanie dotácie, súhlasného stanoviska distribučnej siete (ZSE, SSE, VSD), stavebného úradu a URSO vybavíme za Vás. Môžete si tak byť istí, že žiadosť bude kompletná a správne vyplnená a nebude žiadny formálny dôvod na jej zamietnutie alebo vrátenie.

Bezproblémová montáž pre každý typ strechy. Vieme, že zachovanie neporušenej strechy je veľmi dôležité. Či už ide o strechu šikmú, plochú alebo oblúkovú, so šindľom, fóliou, škridlou alebo s trapézovým plechom, náš premyslený a overený systém z kvalitných komponentov spolu s dlhoročnými skúsenosťami zaručujú profesionálne riešenie a vašu spokojnosť.